Türkiyedeki Bitcoin Kabul Eden Yerler

Bitcoin

Türkiyede Bitcoin kabul eden yerler (işletmeler) listesini sizler için derledik. Listede Bitcoin kabul eden yerler’in isimlerini, faaliyet bölgelerini ve internet adreslerini bulabileceksiniz.

Bitcoin kabul ediyor ancak listede adınız yoksa, ya da listede size ait bilgilerin güncellenmesini istiyorsanız info@KriptoTR.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Güncelleme; 25 Temmuz 2018 / KriptoTR

Şirket Yer Web Adresi
Güngör İletişim – Vodafone Yetkili Bayii İstanbul Yerel İşletme
1e1consulting İstanbul 1e1consulting.com
3Dörtgen İstanbul 3dortgen.com
Adjans Dijital Agency İstanbul adjans.com.tr
Adres Bilgisayar Kayseri adresbilgisayar.com
AK İnşaat İstanbul facebook/akinsaat
Akademas/Eğitim Online akademas.com.tr
Alan Adları İzmir alanadlari.com
Ata Fırça İstanbul atafirca.com
Asker Mekanı Online askermekani.com
Avionejet İstanbul/Online avionejet.com
Biem Bilgisayar Eskişehir/Online sedaelektronik.com
Bilgi Sigorta Kayseri bilgisigorta.com.tr
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri İzmir bilisimciniz.com
Binbirçeşit Online binbircesit.com
Bisuarıtma Türkiye geneli bisuaritma.com
Bir3.com Online bir3.com
Black Shot Cafe İstanbul Belirtilmemiş
Boğaziçi Yağ Market İstanbul yagburada.com
Büron Mimarlık İstanbul/Online buronmimarlik.com.tr
Cd Davetiye İstanbul/Online cddavetiye.com
Coin Deposu İstanbul/Online coindeposu.com
Dartes Kentsel Dönüşüm İstanbul darteskentseldonusum.com
db.company Online instagram/db.company
Defter Sepeti Kırtasiye İstanbul deftersepeti.com
Demir Yapı İnşaat Isparta demiryapinsaat.com
Dent Okyanus Poliklinik İstanbul/Kadıköy dentokyanus.com
Doğan Perde İstanbul doganperde.com
Dr. Ali ÖZGÜR Bursa homeopatinedir.com
Ekovizyon Dergi/Online ekovizyon.com.tr
Eksper Hukuk Danışmanlık Ankara eksperhukuk.com
Elite Diving Centre Fethiye elitedivingcentre.com
Enfes Butik Online instagram.com/enfes.butik.k
Ertesi gün kapında Online ertesigunkapinda.com
Fasttech İstanbul/Online fasttech.com
Halal Dünya Marketleri İzmit Yerel İşletme
Han Bilgisayar & Danışmanlık İstanbul ikincielegel.com
Hasret Kırtasiye Manisa facebook.com/hasretkitapevi
İkarus Mental Aritmetik İzmir Belirtilmemiş
İnci Kitap Online incikitap.com
Internetq İstanbul internetq.com
İstasyon Eczanesi Bilecik facebook/istasyoneczanesi
Ivmech Mechatronics Ankara ivmech.com
Karaburun Apart Houses İzmir adormo.com
Karofis Trabzon/Online karofis.com.tr
Kozanoğlu Gayrımenkul İnşaat Karacabey/Bursa facebook/kozanoglu.ali
Kripto Para Haber Haber/Online kriptoparahaber.com
Loulou İstanbul loulou.com.tr
m2o Mirarlık ve Tasarım Ankara/Online m2o.com.tr
Merkur Design Digital Web S. Ankara/Online merkurdesign.com
Miavita Gayrımenkul Ankara miavita.com.tr
My Grup Sigorta İstanbul / Online mygrupsigorta.com
Online Oyun Alemi Online onlineoyunalemi.com
Pasha Jewellery / Kuyumculuk Antalya https://www.facebook.com/pasha.jewellery
Pediko Online pediko.com
Pirinç Nişantaşı İstanbul Belirtilmemiş
Platin Market İstanbul platinmarket.com
Propaganda Yayınları Online propagandayayinleri.net
put.io İstanbul/Online pu.io
Reset OTB Reklam Ajansı Ankara/Online kivancilisulu.com
Sanat galery Online sanatgallery.com
Sandalye Keyfi İstanbul/Online sandalyekeyfi.com
Sandviç Panel İstanbul sandvicpanel.co
Saydam Bilişim Online saydambilisim.net
Server Sub İstanbul/Online serversub.com
Taft Coffee Online taftcoffee.com
Translation Genie Ankara translationgenie.com
Türkeli Medya İstanbul/Online turkelimedya.com.tr
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi Samsun verimreklam.com
Virtual Digital Media İstanbul/Online virtualdigitalmedia.com
Yigit Demirel Freelance WebMaster Alanya Belirtilmemiş
Zihni Müzik İstanbul/Online zihni.com


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve KriptoTR.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir