Tom Lee: Bitcoin Cash yerine Bitcoin’e yatırım yapmayı tercih ederim

Altcoin

CNBC’ye konuşan Lee, taraf tutmaya karşı olmasına rağmen, parasını altcoin alternatifleri yerine Bitcoin’e yatırmayı tercih edeceğini bildirdi.

Lee, “Her iki kripto para biriminin de değerli olduğunu düşünüyorum, ama bugün yeni bir şeye para yatıracaksam, zaten potansiyel olarak aşırı satın alınmış bir şeyin aksine, yeni para girişlerini çekebilecek olanı tercih ederdim.” ifadelerini kullandı.

Lee’nin bu ifadeleri Bitcoin ve Bitcoin Cash taraftarları arasında devam eden atışmalar arasında karşımıza çıkıyor.

Bitcoin bugün yaklaşık yüzde 5 oranında düşüş gösterdi. Bitcoin Cash ise bugün yaklaşık yüzde 15 oranında değer kaybetti.

Lee Bitcoin Cash’in önceki günlerde neden önemli ölçüde artış gösterdiği sorusuna ise yaklaşan mecburi çatallanmayı işaret ederek cevap verdi.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve KriptoTR.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir