Linux Vakfı Yeni Hyperledger Blockchain Eğitim Kursu Başlattı

Blockchain

Linux Vakfı için yeni gelişmiş eğitim kursu kayıt açtı Hyperledger Kumaşın blockchain basın açıklamasına göre, teknoloji yayınlanan 5 Eylül.

Yeni ki, ‘Hyperledger Kumaş Temelleri,’ zaten Vakfın kurumsal odaklı blockchain eğitim çabaları, bir başka ektir dahil bir online kendini tempolu ders kar amacı gütmeyen çevrimiçi öğrenme platformu edX.org aracılığıyla “for Business Blockchain”.

Bugünün basın açıklamasına göre, Linux Hyperledger Sawtooth modüler blockchain platformuna özel olarak bu yıl daha sonra Sertifikalı Hyperledger Sawtooth Yönetici sınavları yayınlayacak.

Vakfın Clyde Seepersad notlarına göre, TechCrunch’ın son verileri blockchain mühendislik işlerinin “bugünün işgücü piyasasında ikinci en hızlı büyüyen” olduğunu öne sürdü:

“[Bu büyümenin hızı], işletme ölçeğinde [teknolojiyi] uygulamak ve yönetmek için yetkin profesyonellerin eksikliğine yol açıyor. 100.000’den fazla öğrencimiz ücretsiz tanıtım Hyperledger kursumuzu gördükten sonra, daha ileri eğitim seçeneklerinin ve profesyonellerin bilgilerinin derecesini göstermek için sertifikasyon sınavlarının zamanı geldiğini biliyorduk. ”

Bugünün basın bülteni, yeni ileri seviyedeki dersin, öğrencilerin merkezi olmayan Hyperledger Kumaş uygulamalarının altında yatan “çekirdek mimarisi ve bileşenleri” ile birlikte blockchain ve dağıtılmış defter teknolojileri (DLTs) temellerini ele almasını sağlayacak.

KriptoTR’nin yeni rapor ettiği gibi , yeni veriler, özellikle Asya’da , blockchain iş sektörünün sürekli bir yükseliş trendinin olduğunu gösteriyor . Blockchain ve rollerdeki ilgi, iş arayanlar arasında , kripto piyasalarındaki fiyat volatilitesi ile daha güçlü bir şekilde ilişkili olduğu görülen, Bitcoin ( BTC ) ile ilgili pozisyonlardan daha tutarlı görünmektedir.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve KriptoTR.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir