Kripto paralarda devrim: Artık kripto paralar SMS ile transfer edilebilecek!

Kripto Para

Blockchain tabanlı finansal teknolojiler platformu Crypterium’a göre, artık kripto paralar SMS ile transfer edilebilecek. Artık herhangi bir miktarı sadece bir telefon numarası girerek veya telefon rehberinden birini seçerek gönderebileceksiniz. İşlemler eş zamanlı olarak gerçekleşir ve tüm bu karmaşık cüzdan adreslerini kullanmaya gerek yok. Crypterium’un CEO’su olan Marc O’Brien, altı yıl boyunca Visa İngiltere ofisinde CEO olarak görev yapmış olup, bu yeni ödeme yönteminin kitlelerin kripto paraları benimsemesini hızlandıracağına inanıyor.

Kripto paralar SMS ile hızlıca yaygınlaşacak

Marc O’Brien konuya yönelik şunları söylüyor:

Blockchain uygulamalarının hepsi kullanıcı dostu değil. Teknoloji meraklısı insanlar tarafından geliştirilen bu platformları yine teknoloji meraklısı insanların kullanacağı düşünülüyor. Ancak bu çözümler teknolojiye uzak olan işletmeler ve tüketiciler için hala çok kafa karıştırıcı olabilir.

Eski Visa İngiltere CEO’su Marc O’Brien, kripto para sektörünü daha kullanıcı dostu hale getirme hedeflerinin olduğunu belirtiyor. Bu basitleştirilmiş sistemle gelecekte kripto paralar dünya geneline hızlıca yayılacak.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve KriptoTR.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir