Eski Galatasaraylı Didier Drogba, Kripto Para Sektörüne Girdi

Kripto Para

Chelsea’nin ve Galatasaray’ın unutulmaz efsanesi Didier Drogba, All.Me isimli bir kripto para projesinin medya ayağını yürütecek.

All.Me isimli kuruluşla birlikte hareket edecek olan Drogba, ‘kripto para elçisi’ olarak adlandırılıyor.  All.Me’nin kurucusu Artak Tovmasyan, platformla ilgili şunları söyledi:

“Sosyal ağlar ile kripto para saklama özelliğini birleştiren ilk dijital platformu yaratıyoruz. Bu zamana kadar sosyal medya platformları tüm reklam gelirlerini kendilerine saklarken biz gelirin yarısını kullanıcılarla paylaşmayı hedefliyoruz.”

All.Me, siteye reklam sağlayan firmalardan topladığı gelirleri, kullanıcılarına kripto para olarak dağıtmayı planlayan bir kuruluş. Bu projenin halka arz sürecinin yıl sonunu bulması bekleniyor. Her ne kadar dünyaca ünlü bir isim olan ve her fırsatta güvenirliği ile anılan Drogba gibi bir markayla yola çıksalar da, bu tip girişimlere temkinli yaklaşmakta fayda var. Bakalım All.Me, benzerlerinden ayrılan bir proje olabilecek mi.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


UYARI: Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve KriptoTR.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir